Mistrz Polski zagra w Ruchu Chorzów. To ósmy transfer tego lata

Ruch Chorzów

www.ksruch.com/w/ruch-gks-tychy-skŁady-?redirect=%2F

Wiktor Długosz został zaprezentowany jako nowy piłkarz Ruchu Chorzów. Mistrz Polski z Rakowem Częstochowa spędzi w beniaminku ligi najbliższy rok. 

Wiktor Długosz jest już ósmym zawodnikiem, który dołączył do drużyny Ruchu Chorzów w ramach letniego okienka transferowego. 22-letni pomocnik trafił do beniaminka Ekstraklasy na zasadzie rocznego wypożyczenia z Rakowa Częstochowa. Klub z Górnego Śląska zagwarantował sobie również prawo pierwokupu po zakończeniu sezonu 2023/2024.

Cieszę się, że trafiłem do klubu z taką historią i taką rzeszą kibiców. Bardzo chce pomóc drużynie w osiąganiu jak najlepszych rezultatów. Teraz czas na poznanie zespołu i dobre przygotowanie do sezonu – powiedział zawodnik, cytowany przez klubowe media.

Przed transferem Długosza, chorzowski zespół zasilili Michał Buchalik, Dawid Barnowski, Mateusz Bartolewski, Maciej Firlej, Juliusz Letniowski, Dominik Steczyk i Szymon Szymański.

Ruch Chorzów nowy sezon Ekstraklasy zainauguruje w Lubinie od wyjazdowego meczu z Zagłębiem. Początek spotkania w niedzielę, 23 lipca o godzinie 17:30.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.