

Miranda zawieszony na dwa mecze
Komisja rozgrywek Hiszpańskiego Związku Piłki Nożnej postanowiła ukarać obrońcę Atletico Madryt - João Mirandę zawieszeniem na dwa najbliższe ligowe mecze. Ukarany został także zawodnik Almerii, Mauro dos Santos, jednak łagodniej, bo tylko jednym meczem zawieszenia.
Miranda został wyrzucony z boiska w 44. minucie podczas meczu z Espanyolem, w którym padł bezbramkowy remis. Sędzia napisał w protokole meczowym, że powodem takiej decyzji było uderzenie ręką z nadmierną siłą zawodnika z Barcelony w twarz. Poszkodowany potrzebował pomocy medycznej po tym starciu.
Mauro dos Santos natomiast opuścił boisko w 39. minucie w spotkaniu między Almerią a Villarrealem, który także zakończył się bezbramkowym remisem. Sędzia zdecydował się ukarać go czerwoną kartką, ponieważ sfaulował przeciwnika, by zapobiec strzelenia bramki w klarownej sytuacji.
Źródło: as.com/własne
Foto: as.com
-
AktualnościMundial 2026. Eloy Room hitem internetu po historycznym remisie Curacao z EkwadoremNowacki / 21 czerwca 2026, 12:41
-


AktualnościUrugwaj - Wyspy Zielonego Przylądka sędzia. Kto sędziuje ten mecz? (22.06.2026)Nowacki / 21 czerwca 2026, 12:12
-




AktualnościBelgia - Iran przewidywane składy | 21.06.2026Nowacki / 21 czerwca 2026, 11:10
-




AktualnościBelgia - Iran przewidywane składy | 21.06.2026Nowacki / 21 czerwca 2026, 11:10
-

AktualnościOceny zawodników po meczu Niemcy - Wybrzeże Kości Słoniowej (20.06.2026)Nowacki / 21 czerwca 2026, 10:54
-

AktualnościNiemcy - Wybrzeże Kości Słoniowej pomeczowe statystyki. Pełne dane z meczu (20.06.2026)Nowacki / 21 czerwca 2026, 10:53





































