Mirabelli: Kessié cierpi w Milanie. Napoli powinno go pozyskać

Franck Kessie

Zdjęcie: https://news.yahoo.com/

Były dyrektor sportowy AC Milanu, Massimiliano Mirabelli uważa, że Franck Kessié powinien opuścić bezproduktywny zespół “Rossoneri” i zasilić szeregi SSC Napoli.

W rozmowie na łamach “Radio Marte” 50-latek podkreśla, że Iworyjczyk świetnie pasowałby do filozofii “Azzurri”, a Milan blokuje jedynie jego pełny rozwój.

– Kessié jest jednym z najważniejszych pomocników we Włoszech. Jest młody, silny fizycznie i niezwykły, ale każdy musi być prowadzony i traktowany inaczej. 

– Cierpi w Milanie i chciałbym, żeby pozyskało go Napoli. To byłby ruch stulecia. Cristiano Giuntoli [dyrektor sportowy Napoli] jest piłkarskim koneserem, a każdy, kto podpisze Kessiégo, uzyskuje świetną umowę. Osiągnie wiele, bo niczego mu nie brakuje – dodaje Mirabelli.

Po zakończeniu przerwy reprezentacyjnej Milan podejmie Napoli w ramach 13. kolejki włoskiej Serie A. Mirabelli zaznacza, że pojedynek ten będzie miał wyjątkowe znaczenie.

– Napoli – Milan ma zawsze wyjątkowy urok. Oba zespoły chcą odnaleźć się w tym sezonie. [Aurelio] De Laurentiis wykonuje kawał dobrej roboty i choć kibice mogą go nie doceniać, jego dowodzenie jest naprawdę świetne. 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *