Mini Mistrzostwa Europy: Polacy słabsi od Chorwatów

Reprezentacja Polski w piłce nożnej “szóstek” uległa niestety Chorwacji 0:2 w ćwierćfinałowym meczu Mini Mistrzostw Europy 2013, rozgrywanych w Grecji.

Pomimo ambitnej gry i walki, zawodnicy trenera Kludiusza Hirscha okazali się ostatecznie słabsi od rywala z Bałkanów . Pierwsza połowa nie obfitowała w gole, więc po 20 minutach mieliśmy wynik 0:0. Już 10 sekund po rozpoczęciu drugiej części gry Chorwaci znaleźli na nas sposób. Niedługo później było już 0:2. Polacy starali się  zdobyć choć bramkę honorową, jednak  mimo starań, wynik spotkania nie uległ już zmianie.

Trzeba podkreślić, że awans Polaków do ćwierćfinałów w tej dyscyplinie to dobry rezultat i rokuje on na powodzenie w przyszłych tego typu imprezach.

Polska – Chorwacja 0:2 (0:0)