Milik trafi do Niemiec za 4mln euro

Działacze VfB Stuttgart są poważnie zainteresowany sprowadzeniem Arkadiusza Milika. Jak dowiedział się “Przegląd Sportowy” Niemcy są skłonni zapłacić za niego 3-4 mln euro.

 

Jeszcze nie tak dawno temu działacze Górnika zapewniali, że nie są zainteresowani sprzedażą w zimowym okienku transferowym swojego najskuteczniejszego gracza – Arkadiusza Milika. Z dnia na dzień sprawy nabierają jednak coraz większego tempa i już teraz zachodnie kluby są skłonne zapłacić za utalentowanego 18-latka spore pieniądze.

Zainteresowane sprowadzeniem Milika są m.in. Liverpool, AC Milan, Borussia Dortmund, VfB Stuttgart, czy FC Sevilla. Najbardziej zdeterminowani wydają się być jednak działacze ze Stuttgartu, którzy już w grudniu chcą sprowadzić Polaka do swojego zespołu. Są przy tym skłonni przeznaczyć na ten cel od 3 do 4 mln euro.

Zrobiliśmy już naprawdę bardzo wiele, by pozyskać Milika, ale nie jest łatwo już teraz zrealizować ten transfer. Wyścig jest otwarty – mówił we wtorek w wywiadzie udzielonym “Stuttgarter Zeitung” dyrektor sportowy VfB Fredi Bobić.

Co więcej Bobić miał już nawet pojawić się w Zabrzu, by porozmawiać z działaczami Górnika, Milikiem oraz jego rodziną. Wydaje się więc, że w takich okolicznościach zabrzanom będzie bardzo trudno zatrzymać zawodnika w klubie na kolejne pół roku.

(Źródło: wp.pl)Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.