”Milik był obserwowany już od 2015 roku”

Sky Italia

Agent Arkadiusza Milika w rozmowie z TuttoNapoli wypowiedział się na temat zainteresowania swoim klientem.

Transfer wychowanka Rozwoju Katowice powiódł się m.in dzięki pracy jego menadżera, Dawida Pańtaka. Teraz były napastnik Górnika Zabrze stara się udowodnić, że wyłożone za niego 32 miliony euro są dobrze wydanymi pieniędzmi. Założyciel F-MG wypowiedział się na temat transferu Milika. Okazuje się, że Napoli obserwowało go znacznie wcześniej.

Napoli obserwowało go bacznie od listopada 2015 roku, zaczynając od skautów, dyrektora sportowego i kończąc na trenerze. Arek jak na razie pokazuje, że udźwignie presję i się nie podda. Sarri jest zaskoczony, że potrafi mówić w trzech językach (niemiecki, angielski, holenderski) tak biegle, jak po polsku. Powoli uczy się również włoskiego.

Milik wie, że transfer z Eredivisie do Serie A jest dużym skokiem w jakości. Wie, jak bardzo ludzie kochają futbol w Neapolu. To jest ich religią, zespół jest niezwykle mocny. Czy on jest zastępcą Higuaina? Z pewnością pokaże, na co go stać. Ikoną klubu jest Maradona i byłoby wspaniale, gdyby Arek grał na jego poziomie. 

22-latek w czterech występach dla zespołu z Neapolu zdobył cztery bramki. Jego kontrakt z Partenopei wygasa z końcem czerwca 2021 roku.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.