Mila wśród 500 najważniejszych piłkarzy świata!

worldsoccer.com

Prestiżowy magazyn “World Soccer” opublikował listę pół tysiąca najważniejszych piłkarzy na świecie! Wśród 500 nazwisk znalazło się miejsce dla czterech “Biało-czerwonych”. W gronie najbardziej wartościowych piłkarzy dla kadry narodowej wyróżnieni zostali: Robert Lewandowski, Arkadiusz Milik, Grzegorz Krychowiak oraz Sebastian Mila.

 

Najwięcej piłkarzy według magazynu “World Soccer” pochodzi z Brazylii, których jest w sumie aż 54. Za nimi kolejno znajduje się 44 Hiszpanów, 40 Argentyńczyków, 34 Niemców, 30 Francuzów, 24 Włochów, 20 Belgów, 19 Holendrów czy 16 Anglików oraz Meksykanów.

Jeśli chodzi o Roberta Lewandowskiego, który reprezentuje barwy Bayernu Monachium, Arkadiusza Milika, który na co dzień występuje w holenderskim Ajaksie Amsterdam oraz Grzegorza Krychowiaka z hiszpańskiej Sevilli to  nie dziwi nas ich obecność w tym zestawieniu. Natomiast sporą niespodzianką jest obecność w rankingu Sebastiana Mili z Lechii Gdańsk.

Brakuje nam tu przede wszystkim Kamila Glika, który jest najważniejszym filarem defensywy reprezentacji Polski. Jego poświęcenie w każdym spotkaniu “Biało-czerwonych” w eliminacjach Mistrzostw Europy 2016 we Francji zasługuje na miejsce tym zestawieniu…

 

 


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

1 thought on “Mila wśród 500 najważniejszych piłkarzy świata!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *