Michał Żyro na wylocie z Legii?

Robert Skumiał (PIŁKARSKI ŚWIAT)

Zdaniem portalu “Weszlo.com” Michał Żyro jest bliski odejścia latem z Legii Warszawa. Zawodnik ma nie pojechać na zimowy obóz przygotowawczy do Turcji, a poza tym na stałe ma wylądować w zespole rezerw.

– Sprawa jest niezwykle ciekawa. W czerwcu 2016 roku legioniście skończy się kontrakt. Od marca klub próbuje dojść z nim do porozumienia w sprawie nowej umowy, ale w zasadzie wszyscy pracownicy Legii mają wrażenie, że są zwodzeni i to w dość uwłaczający im sposób. Piłkarz nie podejmuje negocjacji, a to odsyła do menedżera Cezarego Kucharskiego, a to twierdzi, że z menedżerem rozmawiać nie należy. Generalnie gra w ciuciubabkę, a cierpliwość drugiej strony już się wyczerpała. – czytamy na Weszlo.

Portal idzie dalej sugerując iż Żyro podpisał już kontrakt z nowym pracodawcą. W każdym razie napięcie w klubie jest spore. Zawodnikowi był proponowany nowy kontrakt z klauzulą odstępnego o wysokości 3 milionów euro, ale propozycja została odrzucona. Legia miała też możliwość sprzedania do Hannoveru lub Wolverhampton, ale brakowało porozumienia między klubami.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *