

Messi szykuje się na Gran Derbi
Leo Messi być może będzie gotowy do gry w zbliżającym się spotkaniu pomiędzy FC Barceloną a Realem Madryt. Rehabilitacja atakującego przebiega bardzo dobrze i istnieje duże prawdopodobieństwo, że wystąpi on w hitowym meczu Primera Division.
Wydawało się, że Argentyńczyk na pewno nie zagra w Klasyku, ale jego determinacja sprawiła, że lekarze pozwolą mu zagrać w Gran Derbi. Messi dostanie zgodę na 30 minutowy występ. Jest to również dodatkowa motywacja dla jego kolegów z drużyny, którzy są bardzo zadowoleni z powrotu swojego lidera.
Messi trenuje nawet z drugim zespołem „Blaugrany" i bierze udział w gierkach treningowym, żeby nabrać choć trochę rytmu meczowego. Zawodnik czuje się pewnie i komfortowo podczas jednostek treningowych, więc Luis Enrique chce mieć go na ławce rezerwowych w meczu z „Królewskimi", żeby w razie potrzeby pojawił się na boisku.
Autor: Joanna Foltynowicz, źródło: dailymail.co.uk/mundodeportivo.com
-
AktualnościAl-Hilal przygotowuje ofertę za Luisa Díaza. Bayern Monachium nie chce go sprzedawać









Michał Bosak / 28 lipca 2026, 13:03
-

AktualnościKarim Benzema niezadowolony w Al-Hilal. Francuz domaga się ważnej roli









Michał Bosak / 24 lipca 2026, 13:46
-

AktualnościCristiano Ronaldo pojedzie do Madrytu na leczenie po poważniejszej kontuzjiWojciech Nowacki / 6 marca 2026, 15:37
-

AktualnościOficjalnie: Bayer Leverkusen ma nowego trenera!Wiktor Palmowski / 26 maja 2025, 19:26
-

Ligi zagraniczneOficjalnie: Bogusz zagra dla meksykańskiego klubu

Kamil Gieroba / 25 stycznia 2025, 22:36
-

AktualnościFinał Superpucharu Hiszpanii: Barcelona rozjeżdża Real, mnóstwo goli. Czerwona kartka Szczęsnego, bramka Lewandowskiego (WIDEO)Karol Świderek / 12 stycznia 2025, 23:25








































