Mecz z Koroną ostatnim Cezarego Wilka w barwach Wisły?

 

Wszystko wskazuje na to, iż jeszcze w tym tygodniu Cezary Wilk rozwiąże swoją umowę z drużyną Wisły Kraków. Kontrakt ma być unieważniony za porozumieniem stron. Grający przy Reymonta od 2010 roku Wilk , zadeklarował się do odejścia z powodu zaległości finansowych oraz dlatego, iż od początku współpracy z nowym trenerem ,ten nie widział dla niego miejsca w składzie.  I prawdopodobnie nie odzwierciedlą się w rzeczywistości słowa Franciszka Smudy z poniedziałku,  jako że Czarek Wilk na pewno znajdzie sobie miejsce w pierwszej jedenastce “Białej Gwiazdy”.

Wychowanek Polonii Warszawa słynął głównie z tego, iż zawsze zostawiał na boisku całe serce i nigdy nie odpuszczał w kluczowych sytuacjach.W dotychczasowych 90 oficjalnych meczach rozegranych w  barwach Wisły strzelił 6 goli, a kibice pamiętają go przede wszystkim za bramkę w Nikozji z Apoelem, dającą wielkie nadzieje na upragnioną Ligę Mistrzów.

[youtube id=”eCqrNtbka3c”]

1 thought on “Mecz z Koroną ostatnim Cezarego Wilka w barwach Wisły?

  1. Czarek już w 2010 roku pragnął odejść. Jeśli chce iść, to niech idzie, bo jak wiadomo z niewolnika nie ma pracownika.
    Życzę mu, by w nowym klubie był podstawowym zawodnikiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.