Mecz z Albanią jednak na Narodowym!

Wikimedia

W ostatnich miesiącach pojawiały się kontrowersje w związku z stanem dachu Stadionu Narodowego. Wada konstrukcyjna nie pozwoliła na kilka wydarzeń, które miały odbyć się na stadionie. Władze jednak zgodziły się na rozegranie meczu Polska – Albania na owym obiekcie.

Przez wadę odlewów wykonanych na stadionie kilka wydarzeń zostało odwołanych. Pojawiały się pytania, gdzie reprezentacja rozegra pierwszy mecz eliminacyjny jako gospodarz. W związku z tym, PZPN zarezerwował sobie Stadion Śląski na mecz z Albanią, w przypadku braku zezwolenia na rozegraniu spotkania na Narodowym.

Po badaniach, prezes zarządu Włodzimierz Dola zgodził się na rozegranie meczu Polska – Albania na Stadionie Narodowym. Odradza się jednak zamykanie dachu, grozi to ryzykiem niebezpieczeństwa. Na trybunach nie będzie żadnych limitów, cały stadion zostanie zapełniony. Spotkanie odbędzie się 27 marca. Będzie to debiut Fernando Santosa na polskiej ziemi.

Podaje się jednak informacje, że nie wydano zgody na rozegranie finału Pucharu Polski na Narodowym. Finał miałby się odbyć w czerwcu, prawdopodobnie planuje się pracę na stadionie w owym okresie.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.