Matty Cash: Cieszę się, że został wybrany nowy selekcjoner

Matty Cash

Fot. Mateusz Czarnecki

Zawsze chcę dać z siebie wiele w barwach polskiej reprezentacji. Cieszę się, że został wybrany nowy selekcjoner – mówi Matty Cash w “TVP Sport”.

Aston Villa ma w swoich szeregach mistrza świata z Kataru – Argentyńczyka Emiliano Martineza, a najwyższej wyceniany jest 24-letni Moussa Diaby. Przy Łazienkowskiego zawodnicy Unaia Emery’ego będą zdecydowanym faworytem. – Czekam z niecierpliwością na mecz. To będzie ciekawe przeżycie. Najważniejsze jest jednak skupienie na meczu – przyznał Cash.

Nie czuję, że ciąży na nas dodatkowa presja. Kluczem jest wykonywanie poleceń trenera, który wiele już osiągnął w Europie. Media pompują balonik i robią z nas faworytów, bo to historia, która będzie się dobrze sprzedawała – wyznaje.

Cezary Kulesza powierzył Michałowi Probierzowi poprowadzenie reprezentacji Polski. –  Zawsze chcę dać z siebie wiele w barwach polskiej reprezentacji. Cieszę się, że został wybrany nowy selekcjoner. Naszym celem wciąż pozostaje awans na mistrzostwa Europy. Mam nadzieję, że wspólnie tego dokonamy – stwierdza.

Nie grałem zbyt wiele pod wodzą Fernando Santosa. Dopiero ostatnio miałem okazję pojawić się na boisku, a w dodatku na pierwszym zgrupowaniu doznałem kontuzji w rywalizacji z Czechami – kończy prawy obrońca.

źródło: sport.tvp.pl /

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.