Mateusz Borek wraca do komentowania
Eurosport poinformował o powrocie do ich stacji Mateusza Borka.
Puchar Niemiec wkracza decydującą fazę. W dniach 9-10 czerwca rozegrane zostaną mecze półfinałowe. Pracować przy nich będzie m.in. Mateusz Borek. Współzałożyciela "Kanału Sportowego" zarówno ponownie usłyszymy w roli komentatora, jak i zobaczymy w roli eksperta w studio.
Wyjątkowa okazja, to i wyjątkowi goście. Fantastycznie zapowiadający się półfinał Pucharu Niemiec skomentuje na antenie Eurosportu 1 jeden z najlepszych komentatorów w Polsce i wielki znawca niemieckiej piłki nożnej Mateusz Borek, znakomicie znany widzom stacji z komentowania przez osiem sezonów meczów Bundesligi.
Ekspertem w trakcie transmisji, a także w meczowym studiu będzie były zawodnik m.in. Hansy Rostock Sławomir Chałaśkiewicz. Gościem w studiu będzie też komentator Eurosportu Edward Durda.
We wtorkowym półfinale 1. FC Saarbruecken podejmie Bayer Leverkusen, w którego barwach wystąpi jeden z największych talentów niemieckiej piłki Kai Havertz. Tym razem Borek poprowadzi studio z Chałaśkiewiczem i Durdą, a mecz skomentują Chałaśkiewicz i Tomasz Lach - czytamy na stronie eurosport.tvn24.pl.
No i fajnie 😊
Będzie @BorekMati, będzie Edek #Durda 👀
Półfinały Pucharu Niemiec 9 i 10 czerwca na żywo w Eurosporcie 1 📺#DFBPokal https://t.co/nMoomqBFLp
— Eurosport Polska (@Eurosport_PL) June 3, 2020
Plan transmisji w Eurosporcie 1:
wtorek 9 czerwca, godzina 20:30: 1. FC Saarbruecken - Bayer Leverkusen, komentarz: Tomasz Lach, Sławomir Chałaśkiewicz, studio: Edward Durda, Mateusz Borek, Sławomir Chałaśkiewicz
środa 10 czerwca, godzina 20:30: Bayern Monachium - Eintracht Frankfurt, komentarz: Mateusz Borek, Sławomir Chałaśkiewicz, studio: Edward Durda, Tomasz Lach, Sławomir Chałaśkiewicz
Dla przypomnienia - Borek od 2000 roku pracował w Polsacie Sport. Przez dwadzieścia lat był związany z tą stacją. Odszedł gdy włodarzom nie spodobała się działalność internetowa eksperta. Wraz z Michałem Polem, Tomaszem Smokowskim i Krzysztofem Stanowskim założyli "Kanał Sportowy" na YouTube, który szybko zyskał dużą popularność.
-

AktualnościMundial 2026: Kanada – Maroko (4 lipca, Houston) – historyczna szansa KanadyNowacki / 4 lipca 2026, 11:54
-


AktualnościScaloni: „Byłoby szaleństwo, gdybyśmy odpadli z Republiką Zielonego Przylądka” – Argentyna 3:2 po dogrywce i awans do 1/8 MŚNowacki / 4 lipca 2026, 11:24
-


AktualnościMŚ 2026: 13. samobój w turnieju – Mohamed Hany strzelił samobója, Egipt awansuje po rzutach karnychNowacki / 4 lipca 2026, 11:01
-


AktualnościKolumbia - Ghana oceny zawodników po spotkaniu (04.07.2026)Nowacki / 4 lipca 2026, 6:33
-

AktualnościKolumbia - Ghana szczegółowe statystyki. Dane drużyn i piłkarzy (04.07.2026)Nowacki / 4 lipca 2026, 6:16
-

AktualnościOceny piłkarzy po meczu Argentyna - Wyspy Zielonego Przylądka (04.07.2026)Nowacki / 4 lipca 2026, 2:57




































