www.marca.com

Eintracht Frankfurt wyraził zainteresowanie piłkarzem Realu Madryt Mariano. Dominikanin miałby trafić do Bundesligi zimą w ramach wypożyczenia.

23-letni napastnik Królewskich już w lecie miał kilka opcji, aby udać się na wypożyczenie, ale wówczas uznał, że woli doskonalić swoje umiejętności pod okiem Zidane’a i obok najlepszych piłkarzy świata. Od początku sezonu dostał jednak niewiele szans na grę, będąc dla francuskiego trenera dopiero trzecią opcją po Benzemie i Moracie, ale gdy pojawiał się na boisku jego postawa mogła się podobać. Mariano miał okazję wystąpić w 6 spotkaniach i wpisał się w nich na listę strzelców pięciokrotnie. Najbardziej błysnął w rewanżu 1/16 Pucharu Króla przeciwko Leonesie, kiedy zdobył hat-tricka.

Poczynania piłkarza Realu od dłuższego czasu śledzi kilka klubów, w tym Valencia, Sevilla, Alavés, Deportivo, Leganés, Málaga czy właśnie niemiecki Eintracht Frankfurt. To właśnie klub z Bundesligi ma największe szanse na wypożyczenie, bowiem w jego szeregach gra już dwójka piłkarzy związanych z Realem i to ona miałaby pomóc Mariano w aklimatyzacji. W ramach wypożyczenia do Eintrachtu udał się w lecie Vallejo, a sprzedany tam został Omar Mascarell. Obaj zbierają bardzo pozytywne recenzje za swoje występy, co pokazuje że kierunek niemiecki jest doskonałą szkołą przed grą w Realu.

Działacze Eintrachtu poczynili już pierwsze kroki w sprawie wypożyczenia, jednak ostateczna decyzja będzie należeć do młodego napastnika.


ODBIERZ 1500 PLN I TYPUJ ZAKŁADY W SUPERBET.PL


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.