Manchester United wysłucha ofert za dwóch zawodników

Fot. Manchester United

Manchester United może w styczniu pozbyć się dwóch głośnych nazwisk.

Z najnowszych doniesień brytyjskiej prasy wynika, że “Czerwone Diabły” zareagują na przeciętne wyniki zespołu i nie będą miały problemów z wysłuchaniem propozycji transferowych za niektórych z zawodników już podczas zimowego okienka.

W gronie takich piłkarzy mają znaleźć się między innymi Casemiro i Raphael Varane.

Klub z Old Trafford miał zdecydowanie wyższe oczekiwania wobec obydwóch zawodników. Casemiro niespodziewanie przyszedł na Old Trafford latem 2022 roku. O ile dość szybko wkomponował się w zespół, to ostatnio widać coraz częściej, iż wchodzi w ostatnie momenty kariery po odnoszonych kontuzja. Choćby teraz jest nieobecny przez uraz i prawdopodobny termin jego powrotu przypadnie na przełom roku.

Z kolei Varane także zamienił Real Madryt na United, ale rok wcześniej niż Casemiro. Ostatnie osiem kolejek ligowych… to zaledwie osiemnaście minut w jego wykonaniu. Widać, że Francuz nie jest zbyt wysoko w hierarchii u Erika ten Haga. Holender stawia wyżej… choćby Jonny’ego Evansa, co wydaje się najlepszym podsumowaniem sytuacji Varane’a.

Nawet jeżeli Ci zawodnicy nie będą chcieli zejść z wysokich pensji, to nie powinni mieć problemów ze znalezieniem nowych pracodawców. Chęć ściągnięcia ich sygnalizowały kilka miesięcy temu saudyjskie kluby. Sam ten Hag zapowiadał już, że klub ściągnie w styczniu nowych piłkarzy jedynie, jeżeli ktoś odejdzie.

Źródło: The Independent

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.