Manchester United wycenił Marcusa Rashforda. Kwota robi wrażenie

https://www.theguardian.com/

Jak poinformował portal SportBIBLE, Manchester United zareagował na zainteresowanie PSG Marcusem Rashfordem i wycenił swojego zawodnika na kwotę przekraczającą 100 milionów euro. 

Marcus Rashford w ostatnich miesiącach spisuje się zdecydowanie poniżej oczekiwań. Utalentowany Anglik ma problemy z regularną grą, a gdy pojawia się na boisku, nie wnosi nic do gry ofensywnej zespołu. Dodatkowo jego kontrakt z klubem obowiązuje tylko do końca sezonu 2022/2023. Trwające okienko transferowe stanowi ostatnią opcję, by go spieniężyć i uzyskać z jego transferu satysfakcjonującą kwotę.

Zainteresowanych usługami Rashforda nie brakuje. 24-letni zawodnik znajduje się w orbicie zainteresowań PSG. Aktualni mistrzowie Francji są w stanie zaoferować 60 milionów euro.

Oferta opiewająca na wyżej wspomnianą kwotę jest nie do zaakceptowania przez Manchester United, który życzy sobie 120 milionów euro. Według dziennikarzy portalu SportBIBLE, przedstawiciele “Czerwonych Diabłów” nie planują reglamentować ustalonej kwoty.

Marcus Rashford przez całą dotychczasową karierę seniorską był związany z Manchesterem United. Do tej pory w czerwono-czarnych barwach rozegrał ponad 300 spotkań. Anglik 93 razy wpisywał się na listę strzelców oraz zanotował 57 kluczowych podań.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.