Manchester City wysłało kolejną ofertę za obrońcą SSC Napoli

Kalidou Koulibaly

Zdjęcie: https://www.thestar.com.my/

Kalidou Koulibaly nadal znajduje się w kręgu zainteresowań Manchesteru City, które wysłało kolejną ofertę za defensora. Reprezentant Senegalu miał się rzekomo zgodzić na 12 mln euro rocznej pensji.

 – Jak możemy prowadzić normalne i spokojne negocjacje z Manchesterem City w sprawie sprzedaży Koulibaly’ego? – pytał się Aurelio De Laurentiis w “Canale 21”. – Nie będą rozmawiać z nami bezpośrednio, po tym jak kiedyś potoczyły się negocjacje z Jorginho. Przypomnijmy, iż 28-letni Włoch był bliski przenosin w 2018 roku na Etihad Stadium, lecz na ostatniej prostej wybrał Chelsea FC.

– Arkadiusz Milik i Koulibaly są na dobrej drodze, by nas opuścić, a o wzmocnieniach na ich pozycjach będziemy rozmawiać w momencie, kiedy będziemy znać ich dokładną przyszłość – dodał właściciel neapolitańczyków. Według dziennikarza Alfredo Pedulli środkowy obrońca miał już zaakceptować warunki kontraktowe, które zostały przesłane piłkarzowi.

SSC Napoli miałoby otrzymać 70 mln euro plus bonusy. Początkowo De Laurentis oczekiwał 80 mln euro, ale zszedł z wymagań z uwagi na odpowiednie premie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.