Manchester City poświęci dwóch zawodników, aby pozyskać Harry’ego Kane’a?
Manchester City wciąż ma nadzieję na pozyskanie Harry'ego Kane'a. Tottenham za swojego zawodnika chce jednak aż 150 milionów euro i aby tyle zapłacić, The Citizens najpierw muszą kogoś sprzedać.
Najbliżej odejścia z Manchesteru jest Bernardo Silva. Fabrizio Romano podaje, że w najbliższym dniu powinny pojawić się oferty za Portugalczyka. W ostatnich dniach mogliśmy przeczytać, że piłkarzem zainteresowany jest Milan, który może zaoferować 43 miliony euro.
Opuścić Etihad może również Aymeric Laporte. Hiszpan był oferowany Tottenhamowi miesiąc temu. Miał on być częścią transakcji za Kane'a. Koguty nie zgodziły się jednak na taką opcję i pozostają przy stanowisku, że napastnik może odejść, ale za 150 milionów euro. Do końca okienka transferowego pozostał tydzień, więc mistrzom Anglii będzie bardzo trudno dogadać się z ligowym rywalem, ale nic nie jest jeszcze oficjalnie przesądzone.
Manchester City are waiting for new bids for Bernardo Silva in the next days - no agreement with any club yet. Aymeric Laporte was offered to Spurs in Kane deal two months ago but no agreement - Juventus are not interested in signing him. 🔵 #MCFC
— Fabrizio Romano (@FabrizioRomano) August 24, 2021
-
AktualnościHaiti - Szkocja oceny pomeczowe (14.06.2026)Nowacki / 14 czerwca 2026, 5:59
-


AktualnościStatystyki ze spotkania Haiti - Szkocja. Liczby i dane po meczu (14.06.2026)Nowacki / 14 czerwca 2026, 5:41
-


AktualnościZnamy wyjściowe jedenastki na spotkanie Australia - Turcja (14.06.2026)Nowacki / 14 czerwca 2026, 5:10
-


AktualnościOceny piłkarzy po spotkaniu Brazylia - Maroko (14.06.2026)Nowacki / 14 czerwca 2026, 2:54
-

AktualnościStatystyki ze spotkania Brazylia - Maroko. Liczby i dane po meczu (14.06.2026)Nowacki / 14 czerwca 2026, 2:50
-


AktualnościWyjściowe składy na spotkanie Haiti - Szkocja (14.06.2026)Nowacki / 14 czerwca 2026, 2:04




































