Manchester City bliżej finału Carabao Cup

Leroy Sane

Daily Star

W pierwszym pojedynku półfinałowym Pucharu Ligi Angielskiej, Manchester City podejmował na Etihad Stadium grający szczebel niżej Bristol City.

W ćwierćfinale ekipa z Championship niespodziewanie pokonała Manchester United (2:1), po bramce w doliczonym czasie gry. Drużyna z południowej części Wielkiej Brytanii tym razem zmierzyła się z niebieską częścią Manchesteru. Od samego początku, to zawodnicy Pepa Guardioli przeważali na boisku. Jednak, to niżej notowany rywal objął prowadzenie we 43. minucie gry. Wówczas z rzutu karnego bramkę zdobył 24-letni Bobby Reid, który jest wychowankiem tego zespołu. W 55. minucie stan wyniku wyrównał Kevin De Bruyne, który otrzymał podanie od Raheema Sterlinga. W doliczonym czasie gry wynik meczu ustalił Sergio Aguero, który na murawie zameldował się w drugiej połowie. Starcie rewanżowe odbędzie się już za dwa tygodnie.