Mak wraca do Lechii
W rundzie wiosennej Michał Mak ponownie będzie występował w Lechii Gdańsk. Pomocnik Biało-Zielonych wraca z wypożyczenia do Arminii Bielefeld.
Mak sezon 2016/2017 rozpoczął w Lechii i zdążył rozegrać jedno spotkanie w Lotto Ekstraklasie - w Płocku z Wisłą. W sierpniu Mak został wypożyczony do Arminii Bielefeld, w której barwach wystąpił w jednym meczu 2. Bundesligi.
Na wniosek trenera Piotra Nowaka, który chce zwiększyć w drużynie rywalizację wśród skrzydłowych, Lechia Gdańsk zadecydowała o skróceniu wypożyczenia zawodnika, mającego obowiązywać do końca bieżących rozgrywek. Mak ponownie będzie reprezentować barwy gdańskiej drużyny, razem z którą rozpocznie w najbliższych dniach przygotowania do rundy wiosennej w Lotto Ekstraklasie.
- Wracam do Lechii z chęcią pomocy zespołowi w drodze po najwyższe cele w Lotto Ekstraklasie. Zamierzam podjąć rękawicę i powalczyć o miejsce o pierwszym składzie. Cieszę się, że koszulka z numerem 9 jest w Lechii wolna. Z miłą chęcią znów ją założę - powiedział Michał Mak.
-
AktualnościKanada - Katar podstawowe składy. Znamy wyjściowe jedenastki (19.06.2026)Nowacki / 18 czerwca 2026, 23:07
-


AktualnościOficjalnie: wyjściowe jedenastki na spotkanie Szwajcaria - Bośnia i Hercegowina (18.06.2026)Nowacki / 18 czerwca 2026, 20:06
-




AktualnościZnamy wyjściowe składy na spotkanie Czechy - RPA (18.06.2026)Nowacki / 18 czerwca 2026, 17:10
-




AktualnościZnamy wyjściowe składy na spotkanie Czechy - RPA (18.06.2026)Nowacki / 18 czerwca 2026, 17:10
-


AktualnościMeksyk - Korea Południowa przewidywane składy drużyn | 19.06.2026Nowacki / 18 czerwca 2026, 17:08
-


AktualnościMeksyk - Korea Południowa przewidywane składy drużyn | 19.06.2026Nowacki / 18 czerwca 2026, 17:08





































