

Łukasz Wolsztyński na dłużej w Górniku
Górnik Zabrze oficjalnie poinformował, że Łukasz Wolsztyński przedłużył kontrakt. Nowa umowa 24-latka obowiązywać będzie do końca grudnia 2020 roku.
Łukasz do Zabrza trafił siedem lat temu z Concordii Knurów. Jest zawodnikiem z najdłuższym "stażem" w całej drużynie. W poprzednim sezonie Ekstraklasy zdobył cztery bramki, lecz jego dobrą passę przerwała kontuzja, a dokładniej zerwane więzadła krzyżowe.
Górnik poinformował, że obie strony zdecydowały się na przedłużenie kontraktu, który obowiązywać będzie do końca grudnia 2020 roku.
Cieszę się, że rozmowy kontraktowe zostały zakończone i zostaję w Zabrzu. To zawsze był, jest i będzie klub najbliższy memu sercu. W końcu z Górnikiem jestem związany najdłużej w karierze. Teraz można już skupić się tylko na pracy, dojściu do optymalne formy, wywalczeniu miejsca w wyjściowym składzie i walce o jak najwyższe miejsce Górnika w tabeli - powiedział zawodnik.
Dzieje się przy Roosevelta⚪️🔵🔴
Łukasz Wolsztyński z nowym kontraktem.
Więcej informacji wkrótce 🔜 pic.twitter.com/MOdJkrvCvi— Górnik Zabrze (@GornikZabrzeSSA) January 11, 2019
-
AktualnościZnamy wyjściowe składy na spotkanie Norwegia - Francja (26.06.2026)Nowacki / 26 czerwca 2026, 20:09
-


AktualnościOficjalnie: wyjściowe jedenastki Senegal - Irak (26.06.2026)Nowacki / 26 czerwca 2026, 20:04
-



AktualnościNowa Zelandia - Belgia przewidywane jedenastki | 27.06.2026Nowacki / 26 czerwca 2026, 19:05
-


AktualnościPrzewidywane składy na mecz Egipt - Iran | 27.06.2026Nowacki / 26 czerwca 2026, 19:04
-

AktualnościEgipt - Iran sędzia. Kto sędziuje to spotkanie? (27.06.2026)Nowacki / 26 czerwca 2026, 17:19
-



AktualnościKto sędziuje spotkanie Nowa Zelandia - Belgia? Poznaj arbitra tego meczu (27.06.2026)Nowacki / 26 czerwca 2026, 17:16





































