Łukasz Wolsztyński może trafić do Korony

łukasz wolsztyński

Łukasz Wolsztyński / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Korona Kielce jest drużyną z ogromnymi problemami w grze ofensywnej. Dużo mówiło się o tym, że w zimowym oknie transferowym będą rozglądać się za wzmocnieniami w linii ataku. Jak informuje “Przegląd Sportowy”, Kielczanie rozważają sprowadzenie do siebie zawodnika Górnika Zabrze – Łukasza Wolsztyńskiego.

Wolsztyński jest niezadowolony ze swojej sytuacji w Górniku Zabrze, o czym sam zdążył już nawet powiedzieć. – Mam siły na to, aby grać i biegać przez 90 minut. Nie znam piłkarza, który lubi rozpoczynać mecz w rezerwie. Nikt nie chce być jokerem. – zaznacza zawodnik, cytowany przez „Przegląd Sportowy”.

Korona plasuje się na 14. miejscu PKO BP Ekstraklasy i jest najgorszą drużyną w lidze pod względem ilości zdobywanych bramek. Podopieczni Mirosława Smyły w dwudziestu meczach trafiali do bramki rywala zaledwie 12 razy. Wolsztyński ma wnieść nową jakość do gry ofensywnej “Koroniarzy”.

25-latek, którego nominalną pozycją jest napastnik może grać też jako ofensywny pomocnik lub skrzydłowy. W obecnych rozgrywkach strzelił dla Górnika dwa gole i zaliczył trzy asysty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi