

Łukasz Skorupski bliski transferu do Empoli FC
Według dziennikarzy włoskiego dziennika "La Gazetta dello Sport" rezerwowy bramkarz AS Romy, Łukasz Skorupski w najbliższym czasie opuści stolicę Włoch i podpisze kontrakt z drużyną Empoli FC.
Polski golkiper miałby zapewnione miejsce w pierwszej jedenastce na rzecz Davide Bassiego, obecnego bramkarza "Azzurich", który w najbliższym czasie przeniesie się do Palermo lub Atalanty Bergamo.
Skorupski jest zawodnikiem "Giallorossich" od niespełna dwóch lat, w tym czasie w barwach Romy zagrał wyłącznie w czterech spotkaniach. W lipcu 2013 roku reprezentant Polski podpisał z drużyną ze Stadio Olimpico czteroletni kontrakt.
W Empoli FC od 2014 roku na zasadzie wypożyczenia przebywa Piotr Zieliński. Z polskim pomocnikiem w składzie drużyna z Toskanii zajęła 15. miejsce na koniec sezonu 2014/15 z ośmiopunktową przewagą nad strefą spadkową, w której znalazły się Cagliari Calcio, AC Cesena oraz będąca na skraju upadku Parma.
-
AktualnościMikel Arteta chce przekonać Viniciusa do transferu. Arsenal szykuje wielki projekt


















Michał Bosak / 4 sierpnia 2026, 16:07
-


AktualnościBernardo Silva rozpoczął przygodę w Realu Madryt. „Nie wahałem się ani chwili”


















Michał Bosak / 4 sierpnia 2026, 15:42
-


AktualnościFerran Torres niepewny przyszłości w Barcelonie. „W piłce nożnej nigdy nic nie wiadomo”


















Michał Bosak / 4 sierpnia 2026, 15:13
-


AktualnościAtlético Madryt rozważa transfer Jacka Grealisha z Manchesteru City


















Michał Bosak / 4 sierpnia 2026, 14:44
-

AktualnościJulián Álvarez wznowił treningi. Transfer do Barcelony coraz mniej realny


















Michał Bosak / 4 sierpnia 2026, 14:05
-

AktualnościKonrad Laimer przedłużył kontrakt z Bayernem. „Zawsze chciałem tu zostać”


















Michał Bosak / 4 sierpnia 2026, 13:37

































