Luka Jović: Powrót tutaj był sukcesem, ponieważ wiele rzeczy do mnie pasuje

WOL001. LONDON (UNITED KINGDOM), 09/05/2019.- Luka Jovic de Eintracht Frankfurt celebra el gol del empate 1-1 este jueves en un partido de la Liga Europa entre Chelsea FC y Eintracht Frankfurt en Londres (R.Unido). EFE/WILL OLIVER

Na łamach dziennika “Bild” Luka Jović dał do zrozumienia, że nie wyklucza możliwości pozostania w Niemczech po zakończeniu wypożyczenia. Zdaniem Serba sytuacja cały czas jest otwarta. 

Jović trafił do Eintrachtu z Realu Madryt w ramach wypożyczenia. Obecnie grywa w drużynie, z której został kupiony przez Królewskich, ale na Santiago Bernabeu się nie sprawdził. we Frankfurcie Serb pozostanie do końca bieżącego sezonu.

Pomyślę o tym po zakończeniu sezonu. W tej chwili myślę tylko o Eintrachcie i pracuję nad tym, aby jak najlepiej rozegrać kolejne mecze. Wszystko jest po prostu możliwe, ponieważ nigdy nie wiadomo, co się wydarzy w profesjonalnej piłce nożnej – powiedział.

Powrót tutaj był sukcesem, ponieważ wiele rzeczy do mnie pasuje. Najważniejszy jest sukces zespołu, a jeśli ten dobrze sobie radzi, to jest to dla mnie pozytywne. Każde zwycięstwo jest dla mnie krokiem naprzód.  Oczywiście chcę odegrać swoją rolę i pomóc zespołowi – dodał.

Nie grałem dużo przez ostatnie dwa lata, więc najpierw trzeba popracować, żeby być w pełni sprawnym. Zawsze ciężko trenuję, do granic możliwości. To prawda, że ​​nadal nie jestem na poziomie, nie mam siły przez 90 minut. Ale staram się jak najszybciej zmienić sytuację. Każdego dnia czuję się lepiej i myślę, że jestem na dobrej drodze – powiedział.

Drużyna odnosi sukcesy przy obecnym systemie gry, więc jest zrozumiałe, że jest kilka zmian. Ale myślę, że mogę znaleźć swoją rolę w drużynie. Do końca sezonu zostało jeszcze wiele meczów. W tej chwili mam powód do radości – zakończył.

Źródło: MARCA 


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV
OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W STS TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *