Luis Suarez z hat-trickiem w debiucie dla Gremio. “Najlepszy debiut” [WIDEO]

Luis Suarez

Luis Suarez zdobył trzy bramki w swoim debiucie w Gremio Porto Alegre. Urugwajczyk potrzebował zaledwie 38 minut, aby dokonać tego wyczynu.

Luis Suarez w świetnym stylu przywitał się z brazylijskim klubem. We wtorkowy wieczór jego nowa drużyna, Gremio Porto Alegre wygrała 4:2 nad Sao Luiz w meczu o regionalny Superpuchar. Niemały udział w zwycięstwie miał El Pistolero, który zdobył aż trzy z czterech bramek dla Brazylijczyków. Na konferencji prasowej po spotkaniu wspomniał, że był to jego najlepszy debiut w karierze.

35-letni napastnik już w czwartej minucie zdobył pierwszą bramkę, a kolejne – w 30. i 38. minucie. Suarez związał się dwuletnią umową z Gremio, jego kontrakt wygasa pod koniec grudnia 2024 roku.

W przeszłości równie obiecujący debiut zaliczył w koszulce Liverpoolu, zdobywając jednego gola w wygranym meczu ligowym 2:0 przeciwko Stoke City.