Lotto Ekstraklasa: Wisła Kraków – Cracovia Kraków LIVE

Piotr de Bever (Piłkarski Świat)

Zapraszamy na relację Live z meczu 19. kolejki Lotto Ekstraklasy, w którym Wisła Kraków przy Reymonta podejmować będzie rywala z drugiej strony Błoń czyli Cracovię Kraków. U nas najlepsze i najszybsze informacje.

Wisła Kraków – Cracovia Kraków 1:1

Brlek 3′  – Piątek 71′

Koniec! Mecz kończy się podziałem punktów i wydaje się, że jest to sprawiedliwy wynik. Miejmy nadzieję, że obie drużyny spotkają się jeszcze w grupie mistrzowskiej na wiosnę.

90′ – arbiter dolicza cztery minuty

85′ – mamy tylko pięć strzałów do tej pory w meczu

81′ – Mateusz Cetnarski na boisku za Krzysztofa Piątka

80′ – Zdenek Ondrasek pojawia się za Pawła Brożka, nie były to najlepsze zawody dla byłego króla strzelców Ekstraklasy

79′ – Hubert Wołąkiewicz blokuje Pawła Brożka, niewidoczny dziś Wiślak

76′ – Damian Dąbrowski z żółtą kartką, nie zagra w następnej kolejce

74′ – były zawodnik Zagłębia Lubin Krzysztof Piątek ma na koncie pięć trafień w sezonie

73′ – w miejsce Bobana Jovicia pojawia się Jakub Bartosz

71′ – Goooool dla Cracovii! Boban Jović źle wybija z pola karnego wprost do Krzysztofa Piątka, a temu nie pozostało nic jak tylko umieścić piłkę w siatce 1:1

70′ – Krzysztof Piątek oraz Maciej Sadlok ukarani żółtymi kartami za przepychanki, było gorąco

66′ – ależ szansa dl Pasów, Erik Jendrisek podał do Marcina Budzińskie, ten w akcji sam na sam nie wykorzystuje kontrataku

62′ – jak się dowiedzieliśmy dziś Jakub Wójcicki grał z gorączką

60′ – druga zmiana w Cracovii, na murawie pojawił się Erik Jendrisek za Jakuba Wójcickiego

56′ – Damian Dąbrowski zastąpił na boisku niewidocznego dziś Sebastiana Stebleckiego

55′ – Tomasz Brzyski ujrzał żółty kartonik

51′ – środkowy defensor Arkadiusz Głowacki doszedł do świetnej sytuacji, lecz Grzegorz Sandomierski z wielkim trudem obronił strzał

50′ – lewy pomocnik Patryk Małecki wywalczył rzut rożny

46′ – bez zmian oba zespoły

II Połowa

45′ – za nami pierwsza częśc spotkania, ciekawe starcie, dużo zaangażowania z obu stron, czekamy na kolejne trafienia

43′ – Sebastian Steblecki ukarany żółtą kartką

39′ – Marcin Budziński z pierwszej piłki uderzył, lecz futbolówka minęła nieznacznie prawy słupek bramki

35′ – oba zespoły na razie po jednym celnym uderzeniu

34′ – dziś na stadionie 28 907 kibiców

33′ – Tomasz Brzyski z prawej strony dośrodkował do Mateusza Szczepaniaka, a ten niecelnie uderzył głową

32′ – Patryk Małecki od tyłu atakuje Jakuba Wójcickiego, kolejny faul i obejrzy żółty kartonik

29′ – przypomnijmy na stadionie również 2 tysiące kibiców Pasów

28′ – Marcin Budziński uderzył niecelnie zza pola karnego

25′ – Mateusz Szczepaniak z trudnej sytuacji uderza na bramkę, ale to był łatwy strzał dla Łukasza Załuski

22′ – w posiadaniu piłki mają przewagę podopieczni Jacka Zielińskiego – 56%

21′ – Arkadiusz Głowacki rozgrywa dla Białej Gwiazdy 329. mecz w Ekstraklasie

20′ – Arkadiusz Głowacki doszedł po rzucie rożnym do piłki, ale popularny Głowa trochę przestrzelił

17′ – Cracovia odpowiada po raz pierwszy ciekawą szansą, bliski trafienia Krzysztof Piątek

16′ – Biała Gwiazda gra dziś bardzo agresywnie, na razie goście bez klarownej sytuacji

13′ – warto przypomnieć, że Pasy w siedmiu ostatnich derbach Krakowa zdobyli minimum jedną bramkę

12′ – aktywny od początku Patryk Małecki faulowany na wysokości pola karnego

8′ – Patryk Małecki z lewej strony dośrodkowuje, lecz zbyt głęboko

6′ – teraz goście przejęli inicjatywę, szybkie ataki prawą stroną Deleu

4′ – Petar Brlek świetnie rozpoczyna zawody, przepięknym uderzeniem zza pola karnego pokonał Grzegorza Sandomierskiego

3′ – Gooool! Szybka bramka dl Wisły Kraków

0′ – to 195. Derby Krakowa, lepsze statystyki ma Biała Gwiazda – 85 zwycięstw do 63 wygranych Cracovii

0′ – na trybunach pełne zaangażowanie, mamy również kibiców Cracovii

0′ – arbitrem tego spotkania będzie Tomasz Kwiatkowski z Warszawy