LM: Koncert Benzemy na Stamford Bridge, babol Mendy’ego (Wideo)

Benzema

W zdecydowanie najciekawszym zestawieniu ćwierćfinałów Ligi Mistrzów górą “Królewscy”.

Real Madryt wygrał 3:1 na Stamford Bridge. Świetny wynik zawdzięcza dyspozycji Karima Benzemy. Francuz show rozpoczął w 21. minucie. Następne trafienie dorzucił już po trzech minutach. Tuż po przerwie z kolei napastnik wykorzystał fatalny babol Edouarda Mendy’ego. Chelsea odpowiedziało jedynie trafieniem Kaia Havertza, choć też pięknej urody.

Chelsea – Real Madryt 1:3 (1:2)

40. Havertz (Jorginho) – 21. Benzema (Vinícius Júnior), 24. Benzema (Modrić), 46. Benzema

Chelsea F.C.: E. Mendy – Christensen (46. Kovačić), Thiago Silva, Rüdiger – R. James, Kanté (46. Ziyech), Jorginho (64. Loftus-Cheek), Mount, Azpilicueta (C) – Havertz, Pulisic (64. Lukaku).

Real Madryt: Courtois – Carvajal, Militao (64. Nacho), Alaba, F. Mendy – Modrić, Casemiro, Kroos (74. Camavinga) – Valverde (86. D. Ceballos), Benzema (C) (86. Bale), Vinícius Júnior.