LIVE! T-ME: Lech Poznań – Jagiellonia Białystok

W Poznaniu dojdzie do starcia na szczycie T-Mobile Ekstraklasy. W ramach 23. kolejki rozgrywek trzeci w tabeli Lech Poznań podejmuje drugą Jagiellonię Białystok. Białostoczanie wyprzedzają Poznaniaków o punkt. Faworytem tego meczu są piłkarze “Kolejorza”. Podopieczni Macieja Skorży jeszcze tej wiosny nie przegrali, choć goście mogą poszczycić się zdobyciem punktów w Warszawie i we Wrocławiu. Zapowiada się bardzo dobre widowisko! Zapraszamy na relację LIVE ze spotkania Lecha z Jagiellonią!

06.03.2015, godz.20.30 T-ME, 23. kolejka: Lech Poznań – Jagiellonia Białystok 2:0 (0:0)

Gol 1:0 – 86′ Douglas

Gol 2:0 – 90′ Kędziora(K)

Lech Poznań: Gostomski – Gol Kędziora, Kamiński, zolta-kartka-yellow-card Arajuuri, Gol Douglas – zolta-kartka-yellow-card Trałka, Linetty – Lovrencsics(20′ Formella), Hämäläinen(65′ Keita), zolta-kartka-yellow-card Pawłowski – Sadajew(71′ Kownacki)

Jagiellonia Białystok: Baran – zolta-kartka-yellow-card Modelski, Madera, Tarasovs, Tymiński – Grzyb, zolta-kartka-yellow-card Pazdan – Mackiewicz, Gajos, Dzalamidze(56′ Piątkowski) – Tuszyński

Po meczu: Podsumowując, Lech Poznań ogrywa Jagiellonię Białystok 2:0, choć ogólne wrażenie jest takie, że “Jaga” nie była tu wcale słabszym zespołem. W dzisiejszym meczu dominowała walka, faule i ostra gra. Dziękuję za wspólnie spędzony czas. Sławomir Rzeźnik

Po meczu: Statystyki dzisiejszego spotkania:

Po meczu: Lech wyprzedza w tabeli Jagiellonię i ma 2 punkty straty do Legii, która ma jednak mecz do rozegrania w niedzielę.

Po meczu: Wyrównany mecz, ale to gospodarze odnieśli cenną wygraną.

Po meczu: Fani dziękują piłkarzom za grę i zwycięstwo.

90+2′ : Spokojnie dograli ten mecz do końca zawodnicy “Kolejorza”. Sędzia kończy to spotkanie.

90′ : Gol bramka GOOOOOL!!! 2:0 prowadzi Lech! Pewnie “jedenastkę” wykorzystał Tomasz Kędziora!

89′ : Rzut karny dla Lecha! Pawłowski faulowany ostro przez Tymińskiego.

86′ : Fenomenalne uderzenie Szkota z dystansu, piłka leciała przy słupku, bezradny bramkarz Jagielloni!

86′ : Gol bramka GOOOOOOOOOL! Prowadzi Lech Poznań! Barry Douglas strzelcem bramki!!

84′ : Kontra gości, ale niemrawo się do tego zabrali podopieczni Michała Probierza.

79′ : Keita w pole karne do Formelli, strzela ten drugi, ale strzał odbity i tylko rzut rożny.

78′ : Padnie gol w tym meczu?

75′ : Dośrodkowanie Douglasa z rzutu wolnego, strzela głową Arajuuri, ale minimalnie niecelnie!

71′ : zmiana-zawodnikaZmiana w ekipie gospodarzy. Plac gry opuszcza Sadajew, a za niego melduje się Dawid Kownacki.

70′ : Ciężko się gra dzisiaj Gajosowi. Ogólnie rzecz biorąc jest to mecz bardziej atletów niż piłkarzy.

65′ : zmiana-zawodnika Keita za Hamalainena. Słaby mecz Fina dzisiaj.

58′ : Kontra gości, wszedł w pole karne rywala z piłką Mackiewicz, ale piłka podskoczyła i strzał okazał się bardzo niecelny.

56′ : zmiana-zawodnika Zmiana w Jagielloni. Piątkowski wchodzi za Dzalamidze.

54′ : Rzut wolny wykonał Sadajew, ale był to słaby strzał prosto w mur.

53′ : zolta-kartka-yellow-card Rzut wolny tuż sprzed pola karnego gości! Faulował Pawłowskiego Pazdan i otrzymał żółtą kartkę. Groźna sytuacja dla Poznaniaków!

51′ : Obraz gry nie zmienił się w porównaniu z pierwszą połową.

47′ : EkstraStats daje nam nadzieję, że zobaczymy dziś gole na stadionie w Poznaniu.

46′ : Rozpoczynamy drugą połowę.

Przerwa: Miejmy nadzieję, że w drugiej połowie obejrzymy więcej ciekawych sytuacji, a przede wszystkim zobaczymy gole!

Przerwa: Statystyki pierwszej części spotkania:

45+7′ : Bezbramkowy remis do przerwy w Poznaniu.

45+6′ : Jagiellonia gra wyraźnie na utrzymanie remisu.

45′ : Aż siedem minut doliczonych.

44′ : Jagiellonia jeszcze bez strzału w tym meczu.

40′ : Niezły strzał Linettyego, ale broni Baran!

38′ : Chyba najlepsze podsumowanie czasu gry, który już za nami:

31′ : Lech Poznań powoli próbuje konstruować akcje ofensywne. Strzał Sadajewa obronił Baran, a Pawłowskiego zablokowali obrońcy.

26′ : Ciekawostka od EkstraStats:

23′ : zolta-kartka-yellow-card Kolejny raz faulowany Pazdan i kolejna żółta kartka dla piłkarza Lecha. Tym razem Arajuuri.

22′ : zolta-kartka-yellow-card Szymon Pawłowski fauluje Michała Pazdana i zostaje ukarany żółtą kartką.

20′ : zmiana-zawodnika Dariusz Formella w miejsce Lovrencsicsa.

18′ : Ciężko wygląda sytuacja Lovrencsicsa. Węgier zmuszony jest opuścić boisko na noszach. Jest przytomny, tyle dobrego dla fanów Lecha.

17′ : Głowami zderzyli się Mackiewicz i Lovrencsics. Obydwaj leżą na murawie.

15′ : Po kwadransie gry nie mamy żadnej ciekawej sytuacji z żadnej strony.

13′ : Kolejne przepychanki pomiędzy zawodnikami obydwu zespołów. Gorąco w Poznaniu mimo chłodnego wieczoru.

11′ : Po starciu z Modelskim na murawie leży Douglas.  Wydaje się, że to jednak nic poważnego.

9′ : Próbował na prawym skrzydle zakręcić obrońcami “Jagi” Lovrencsics, ale Ci nie dali się zwieść.

7′ : Wraca Łotysz na boisko.

6′ : Leży po starciu z Sadajewem Tarasovs.

4′ : Dwa odbiory w ciągu pół minuty wykonane przez zawodników Jagielloni. Poszło dośrodkowanie, ale spokojnie reagują obrońcy Lecha.

1′ : Mecz rozpoczęty, ale po kilkunastu sekundach został przerwany. Mnóstwo serpentyn zostało wrzuconych na boisko przez fanów.

Przed meczem: Piłkarze obydwu drużyn już na murawie.

Przed meczem: Rozgrzewka w Poznaniu.

Przed meczem: Pauzą w kolejnym meczu w przypadku otrzymania dzisiaj żółtej kartki, zagrożeni są Pazdan, Dzalamidze, Romanczuk w zespole Jagiellonii i Trałka, Sadajew, Kownacki w drużynie Lecha.

Przed meczem: Mamy już składy tego spotkania!

Przed meczem: Arbitrem spotkania będzie pan Tomasz Musiał.

Przed meczem: Garść statystyk przed dzisiejszym meczem: