Liga Mistrzów: Manchester United przegrywa z Bayernem Monachium. Zespół ten Haga żegna się z europejskimi pucharami

manutd.com

Manchester United przegrał na własnym boisku z Bayernem Monachium 0:1. W związku z porażką oraz rezultatem w spotkaniu FC Kopenhaga – Galatasaray SK Czerwone Diabły zajęły ostatnie miejsce w grupie A.

– Z mojego doświadczenia wynika, że gra z Manchesterem United zawsze jest niebezpieczna. Mają pewną aurę i pewną mentalność, która sprawia, że trudno ich pokonać – powiedział na konferencji prasowej przed spotkaniem z Manchesterem United Thomas Tuchel.

– Czuję, że to część DNA tego klubu, że potrafią przezwyciężyć  trudne momenty.

Do przerwy kibice zgromadzeni w Teatrze Marzeń nie zobaczyli żadnego gola. Pierwszą połowę można określić jako piłkarskie szachy. Zwycięstwo drużynie z Bawarii zapewnił w 71.muncie Kingsley Coman. Warto odnotować piękną asystę przy golu Francuza autorstwa Harry’ego Kane’a.