Liga Europy: Getafe nie poleci na mecz z Interem
Władze Getafe poinformowały, że hiszpański klub nie poleci do Mediolanu na mecz z Interem. Prezes czwartej drużyny ligi hiszpańskiej, Angel Torres obawia się o zdrowie swoich zawodników.
Prezes Getafe zaapelował do UEFY, aby znalazła alternatywne rozwiązanie, chodzi o rozegraniu meczu na neutralnym stadionie. Jeśli się nie uda znaleźć innego stadionu, klub jest przyjąć walkowera, co zapowiedział już Angel Torres:
- Nie polecimy w samo ognisko koronawirusa. Nie ma co ryzykować. Chcę, aby UEFA znalazła inne rozwiązania. No cóż, najwyżej odpadniemy z rozgrywek. Zdrowie jest najważniejsze.
UEFA rygorystycznie podchodzi do rozgrywania meczów na obcych stadionach, przekonał się o tym Juventus, który rewanżowy mecz z Olympique Lyon chciał zagrać na Malcie. Federacja Europejska jednak nie wyraziła na to zgody i mecz odbędzie się na Allianz Stadium. Wydaje się więc, że mecz Inter-Getafe nie odbędzie się na boisku neutralnym i hiszpański klub zostanie ukarany walkowerem.
-

AktualnościManchester United szuka lewego obrońcy. Główny cel: Lewis Hall


















Michał Bosak / 29 lipca 2026, 13:47
-


AktualnościJuventus chce wypożyczyć Brahima Díaza z Realu Madryt – klub szykuje ofertę


















Michał Bosak / 29 lipca 2026, 13:09
-


AktualnościInter podpisał rekordowy kontrakt z BBVA – 8,5 mln euro za reklamę na rękawie koszulki


















Michał Bosak / 29 lipca 2026, 12:41
-


AktualnościReal Madryt wysłał kontrpropozycję dla Viníciusa Júniora. Arsenal przygotowuje ofertę


















Michał Bosak / 28 lipca 2026, 16:45
-

AktualnościBarcelona rozważa transfer Eli Juniora Kroupiego jako alternatywę dla Juliána Álvareza


















Michał Bosak / 28 lipca 2026, 16:13
-

AktualnościMarc-André ter Stegen poleci z Barceloną na sparing z Birmingham City, transfer do Ajaxu wciąż niezamknięty


















Michał Bosak / 28 lipca 2026, 15:50
































