Lewy – Wolfsburg 5:1!!!

espncdn.com

W hicie szóstej serii gier Bayern Monachium rozgromił wicemistrza Niemiec z Wolfsburga 5:1. Bohaterem spotkania został napastnik reprezentacji Polski Robert Lewandowski.

Spotkanie na szczycie. Takim mianem zapowiadano starcie Bayernu z Wolfsburgiem. Na przeciw siebie stanęły bowiem drużyny mistrza i wicemistrza Niemiec. Jasne było, iż Wilki mają sposób na Bawarczyków, dlatego podopieczni Pepa Guardioli nie byli na Allianz Arena jednoznacznym kandydatem do zwycięstwa. Gospodarze po 45 minutach gry przegrywali 0:1. Po przerwie na boisko wszedł Robert Lewandowski i dokonał niemożliwego. W przeciągu dziewięciu minut trafił do bramki rywala pięciokrotnie. Gole Polaka załatwiły sprawę trzech punktów. Nikt nie spodziewał się takiego przebiegu meczu. Pytanie, czy Kicker znajdzie odpowiednią notę dla Lewego za występ przeciwko Wolfsburgowi. Przecież “1” to zdecydowanie za mało. I tak oto Lewy pokazał kły Wilkom.

Bayern nadal bez straty punktów w lidze, przynajmniej do jutrzejszego meczu Borussii Dortmund będzie liderem Bundesligi.

pep
Pep Guardiola nie mógł uwierzyć w to, co działo się na Allianz Arena

Allianz Arena, 22.09.2015, godz. 20:00

Bayern Monachium – VfL Wolfsburg 5:1 (0:1)

Sklad skład Składy:

Bayern: Neuer – Lahm, Boateng, Alaba, Bernat (46′ Martinez) – Thiago (46′ Lewandowski), Alonso (78′ Kimmich), Vidal – Costa, Mueller, Goetze.

Wolfsburg: Begnalio – Trasch, Naldo, Dante, Rodriguez – Guilavogui, Luiz Gustavo (59′ Arnold) – Caligiuri, Draxler, Kruse (78′ Schuerlle) – Dost (78′ Bendtner).

Sedzia Sędzia: Tobias Stieler.