Lewandowski gorzko odpowiadał po zdobyciu tytułu. “Nie ma żadnych konkretów”


Robert Lewandowski był najważniejszym graczem Bayernu w tym sezonie. Dzięki jego bramkom Bawarczycy zdobyli tytuł długo przed końcem sezonu. Dokończyli dzieło zniszczenia w meczu z Borussią Dortmund. Wygrali 3-1, a jedną z bramek strzelił Polak.

– W ostatnich latach zawsze walczyliśmy z Dortmundem o mistrzostwo. Dzisiejsze zwycięstwo u nas to taka wisienka na torcie. Pewne zwycięstwo, historyczne osiągnięcie. Ogromnie się cieszę – mówił w wywiadzie pomeczowym Robert Lewandowski.

Mimo szampańskich nastrojów w drużynie i słodkich wypowiedzi, Robert miał także bardziej kontrowersyjne opinie wygłaszane po meczu. Nie gryzł się w język i komentował zachowania władz Bayernu oraz możliwe transfery.

– Spotkanie jest planowane, ale na razie żadnego na ten temat nie było – mówił Lewandowski o swojej sytuacji w klubie. – Więcej w mediach się można było dowiedzieć, niż jakichś konkretów. Ja żadnego słowa o swojej sytuacji nie usłyszałem. Myślę, że w najbliższej przyszłości więcej się wyjaśni.

Nic specjalnego nie wydarzyło się do tej pory. Przyglądam się sytuacji, o wielu rzeczach dowiaduję się z mediów. To wszystko nie jest dla mnie łatwe – dokończył Robert.

Olivier Kahn i władze Bayernu zapewniają, że Robert wypełni swój kontrakt i zostanie latem. Polak jednak wywiera presję i możliwy transfer na zachód, czy to do Francji, czy do Hiszpanii wchodzi w grę. Lewandowski dolał oliwy do ognia, poczekamy na rozwój sytuacji.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.