Legia Warszawa wesprze ewakuacje Polaków z Donbasu

Zarząd Legii Warszawa poinformował, że przekaże część zysku ze sprzedaży biletów z meczu Legia Warszawa – SSC Napoli, na organizację akcji ewakuacyjnej Polaków, którzy są uwiezieni w strefie konfliktu w Donbasie na Ukrainie. 

Jak poinformował prezes stołecznego klubu Bogusław Leśnodorski, na akcje ewakuacyjną zostanie przekazany 1 euro z, każdego sprzedanego biletu. Prezes Legii podkreśla, że na terenie ogarniętym konfliktem na Ukrainie, pozostaje mnóstwo naszych rodaków, często są to  wielopokoleniowe rodziny:

“W Donbasie, w strefie bezpośrednio zagrożonej wojną, znajduje się nadal kilkuset naszych rodaków z Kartami Polaka, często są to całe wielopokoleniowe rodziny”

Leśnodorski wyraził również zadowolenie, że klub może wesprzeć potrzebujących rodaków:

“Rozumiemy i popieramy ideę pomocy najbardziej potrzebującym, którzy muszą uchodzić ze swych domów przed zagrożeniem, jakie niesie wojna. Cieszymy się, że dzięki tej inicjatywie uda się zapewnić im bezpieczeństwo i sprowadzić do Polski”.

Mecz Legii Warszawa z SSC Napoli odbędzie się już 1 października na stadionie miejskim im. Józefa Piłsudskiego w Warszawie.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *