skysports.com

Lech Poznań bardzo intensywnie przygląda się poczynaniom piłkarza Nottingham Forrest. Chodzi o grającego obecnie na wypożyczeniu w Huddersfield Town FC Radosława Majewskiego.

Kolejorz szuka wzmocnień na wypadek, gdyby z klubu miał latem odejść Kasper Hamalainen. Najlepszemu na ten moment strzelcowi ekipy z Bułgarskiej w tym sezonie w grudniu wygasa kontrakt. Fin otrzymał niedawno propozycję jego przedłużenia, jednak na identycznych warunkach jak do tej pory. W zaistniałej sytuacji wielce prawdopodobne wydaje się odejście pomocnika do mocniejszej ligi.

To wystarczający powód, aby szukać wzmocnień. Za transferem Majewskiego na pewno bardzo silnie stoi Maciej Skorża. Szkoleniowiec Lecha miał w przeszłości styczność z pomocnikiem klubu z Championship. Zna go ze współpracy w Groclinie Dyskobolii Grodzisk Wielkopolski. Sam piłkarz nie wyklucza powrotu do ojczyzny. Na taką decyzję wpływ ma z pewnością mała intensywność meczowa zawodnika. Majewski w obecnym sezonie zagrał w 9 spotkaniach Huddersfield, ale tylko w jednym przez 90 minut. Po 5 latach spędzonych na Wyspach powrót do Polski wydaje się dla Majewskiego bardzo możliwy. Być może dzięki grze w Lechu odbuduje formę i wróci do reprezentacji kraju.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *