Lampard bohaterem “The Blues”

Chelsea Londyn odniosła dziś czwarte zwycięstwo z rzędu pokonując Everton FC 1:2 (1:1) w wyjazdowym meczu 20. kolejki Premier League. Dwie bramki dla gości strzelił Frank Lampard.

Chelsea pokonuje Everton na Godison Park 2:1 i wskakuje na trzecie miejsce tabeli Premier League. W drugiej minucie bramkę dla gości strzelił Pienaar i piłkarze “The Blues” odrabiali straty. Chelsea w ostatnim czasie prezentuje wysoką formę, dawno nie wygrali czterech spotkań z rzędu.

W pierwszej połowie kontuzji kostki doznał się Petr Cech. Czeskiego bramkarza po przerwie zmienił debiutujący w tym sezonie w Premier League Ross Turnbull.

Everton FC – Chelsea FC 1:2 (1:1)