W meczu drugiej kolejki Premier League Swansea City z Łukaszem Fabiańskim między słupkami pokonało u siebie Newcastle United 2:0.

W tym meczu Swansea zagrało p oprostu o klasę lepiej od Newcastle. Łukasz Fabiański nie miał wiele do roboty, lecz kiedy już musiał bronić, robił to w bardzo dobrym stylu. Swansea jednak było częściej przy piłce, grało dokładniej i w 9. minucie za sprawą Gomisa objęło prowadzenie, wykorzystując błąd w obronie Newcastle. Siedem minut po rozpoczęciu drugiej połowy wrzutkę Montero na gola zamienił Ayew i mieliśmy 2:0. Warto dodać, że zarówno Gomis jak i Ayew grający wcześniej w lidze francuskiej mają bardzo udany początek sezonu, gdyż trafiali zarówno w pierwszej kolejce, jak i w drugiej.

Swansea City 2:0 (1:0) Newcastle United