La Liga: Zwycieswto Espanyolu nad Osasuną

Espanyol wygrał na własnym boisku 3:0, z Osasuną Pampeluną w ramach 24. kolejki Primera Division. Bramki dla zwycięzców zdobyli Caicedo, Moreno i Jurado.

Ten mecz nie mógł się skończyć inaczej, jak pewnym zwycięstwem ekipy Quiqe Sanchesa Floresa. Osasuna po 24 spotkaniach w tym sezonie, ma raptem jedno zwycięstwo. W tym spotkaniu swojego dorobku wygranych jednak nie poprawiła. Ekipa z Barcelony wygrała 3:0 po bramkach Felipe Caicedo i Jose Manuela Jurado oraz Moreno. Ten wynik mógł być jednak zdecydowanie wyższy, bowiem od 28 minuty gospodarze grali z przewagą jednego zawodnika po czerwonej kartce da Oiera, a poza tym zawodnicy Espanyolu w pierwszej połowie zmarnowali rzut karny. Espanyol po tym zwycięstwie awansował a 8 miejsce w tabeli, natomiast Osasuna wciąż spoczywa na samym dnie.