W jednym z wczorajszych spotkań 18 kolejki hiszpańskiej La Liga, Celta Vigo zremisowała na własnym terenie z Valencią 1:1.

Gospodarze mieli szansę jako pierwsi wyjść na prowadzenie, bowiem w 28 minucie sędzia podyktował rzut karny dla Celty, jednak Fabian Orellana nie wykorzystał jedenastki. Tuż przed końcem pierwszej połowy Valencia objęła prowadzenie 1:0 za sprawą Rodrigo. W drugiej połowie Celta walczyła o bramkę wyrównującą i tak sztuka udała im się w 61 minucie, kiedy to piłkę do siatki rywali wpakował Orellana, tym samym rehabilitując się za niewykorzystaną jedenastkę. Ostatecznie Celta Vigo zremisowała z Valencią 1:1 i obie drużyny podzieliły się punktami.

Celta Vigo – Valencia (1:1) – 10.01.2015 (20:00)