

Kuszczak chce zostać w Wolverhampton
Tomasz Kuszczak pragnie pozostać w drużynie Wolverhampton. Umowa Polaka wygasa po zakończeniu sezonu.
Golkiper w rozmowie z dziennikiem Express & Star wyraził chęć pozostanie w drużynie Wilków. Kuszczak początkowo był zawodnikiem rezerwowym, ale wobec kontuzji swojego rywala wskoczył do podstawowego składu. W obecnej kampanii rozegrał 8 meczów.
Drużyna polskiego bramkarza zajmuje aktualnie 8 miejsce w tabeli Championship.
Źródło: expressandstar.com
-
AktualnościWyjściowe składy na spotkanie Meksyk - Korea Południowa. Kto zagra od pierwszej minuty? (19.06.2026)Nowacki / 19 czerwca 2026, 2:03
-


AktualnościKanada - Katar podstawowe składy. Znamy wyjściowe jedenastki (19.06.2026)Nowacki / 18 czerwca 2026, 23:07
-


AktualnościOficjalnie: wyjściowe jedenastki na spotkanie Szwajcaria - Bośnia i Hercegowina (18.06.2026)Nowacki / 18 czerwca 2026, 20:06
-



AktualnościZnamy wyjściowe składy na spotkanie Czechy - RPA (18.06.2026)Nowacki / 18 czerwca 2026, 17:10
-



AktualnościZnamy wyjściowe składy na spotkanie Czechy - RPA (18.06.2026)Nowacki / 18 czerwca 2026, 17:10
-

AktualnościMeksyk - Korea Południowa przewidywane składy drużyn | 19.06.2026Nowacki / 18 czerwca 2026, 17:08





































