

Kuszczak chce zostać w Wolverhampton
Tomasz Kuszczak pragnie pozostać w drużynie Wolverhampton. Umowa Polaka wygasa po zakończeniu sezonu.
Golkiper w rozmowie z dziennikiem Express & Star wyraził chęć pozostanie w drużynie Wilków. Kuszczak początkowo był zawodnikiem rezerwowym, ale wobec kontuzji swojego rywala wskoczył do podstawowego składu. W obecnej kampanii rozegrał 8 meczów.
Drużyna polskiego bramkarza zajmuje aktualnie 8 miejsce w tabeli Championship.
Źródło: expressandstar.com
-
AktualnościZion Suzuki: Japonia zremisowała 1:1 ze Szwecją i awansowała do 1/16 finału Mundialu 2026Nowacki / 26 czerwca 2026, 16:38
-


AktualnościEkwador pokonał Niemcy 2:1 – prezydent Daniel Noboa ogłosił dzień wolny po awansie na MŚNowacki / 26 czerwca 2026, 16:16
-




AktualnościUrugwaj - Hiszpania przewidywane składy | 27.06.2026Nowacki / 26 czerwca 2026, 16:07
-




AktualnościUrugwaj - Hiszpania przewidywane składy | 27.06.2026Nowacki / 26 czerwca 2026, 16:07
-

AktualnościWyspy Zielonego Przylądka - Arabia Saudyjska przewidywane jedenastki na spotkanie | 27.06.2026Nowacki / 26 czerwca 2026, 16:07
-

AktualnościFrancja chce zapewnić Didierowi Deschampsowi pierwsze miejsce w grupie – Tchouaméni: mamy misjęNowacki / 26 czerwca 2026, 15:43





































