Kultowe logo pojawi się na koszulkach FC Barcelony

Robert Lewandowski

Zdj. FC Barcelona

FC Barcelona zamierza powtórzyć w tym sezonie kampanię sponsorską ze Spotify, zamieniając logo największej na świecie aplikacji muzycznej. Na koszulkach pojawi się symbol jednego z największych artystów w historii muzyki.

Po wcześniejszym pokazaniu logo podczas El Clasico, a następnie wybraniu promocji albumu Motomami Rosalii. Tym razem Spotify wybierze kultowe logo Rolling Stones, które pojawi się na przodzie koszulki Barcelony z Realem Madryt.

Rolling Stones, to jeden z najlepiej sprzedających się artystów na świecie. Od 60 lat jest jednym z największych zespół w muzyce i do dziś koncertują, mimo że Mick Jagger i Keith Richards mają odpowiednio 80 i 79 lat.

Ich logo przedstawiające czerwony język wychodzący z ust stało się również wszechobecne na całym świecie poprzez modę, ikonografię i sztukę. The Rolling Stones mają wydać swój nowy album Hackney Diamonds na tydzień przed pierwszym w tym sezonie El Clasico, które odbędzie się na Estadi Olímpic de Montjuic 29 października.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.