Krychowiak na wylocie z Krasnodaru. Reprezentant Polski zagra w Grecji

Grzegorz Krychowiak / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)


Grzegorz Krychowiak dopiął swego. Reprezentant Polski w najbliższym czasie opuści Rosję i do końca sezonu dołączy do AEK-u Ateny – poinformował Piotr Koźmiński z “WP SportoweFakty”. 

Od ponad dwóch tygodni trwa zbrojna inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę, w której trakcie dochodzi m.in. do aktów ludobójstwa bądź niszczenia lokalnej infrastruktury. Cały świat solidaryzuje się z naszymi wschodnimi sąsiadami i wyraża swój sprzeciw wobec bezprawnych działań Prezydenta Władimira Putina.

Rosyjska inwazja uderza również w świat sportu, a wielu zagranicznych piłkarzy chce opuścić rosyjską ekstraklasę. Jednym z takich zawodników jest Grzegorz Krychowiak. Reprezentant Polski do końca sezonu nie wystąpi już w koszulce Krasnodaru.

Jak informuje Piotr Koźmiński z “WP SportoweFakty”, 32-latek dołączy do greckiego AEK-u Ateny. Po zakończeniu trwającej kampanii teoretycznie powinien wrócić do Rosji.

Doświadczony i ceniony w środowisku dziennikarz podkreślił, iż informacja pochodzi z zaufanego źródła. Przekazał ją bowiem jeden z pracowników klubu. Ponadto zaskakującą informację potwierdziło dwóch greckich dziennikarzy.

AEK po 26. kolejkach zajmuje 3. miejsce w stawce, uprawniające do gry w kwalifikacjach Ligi Konferencji Europy. Do liderującego Olympiakosu Pireus traci aż 19 “oczek”.

Źródło: Piotr Koźmiński, własne


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.