Krychowiak: Lubię wszystko w Lokomotiwie

Grzegorz Krychowiak / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Lubię wszystko w Lokomotiwie. Mamy świetną drużynę, gramy w Lidze Mistrzów i walczymy o mistrzostwo – stwierdził Grzegorz Krychowiak w wywiadzie dla sport24.ru.

Grzegorz Krychowiak do Lokomotiwu Moskwa trafił w lipcu 2018 roku, po licznych niepowodzeniach w PSG oraz West Bromwich Albion. W Moskwie reprezentant Polski był tylko wypożyczony z PSG na okres 12 miesięcy. 30-latek bez problemu wywalczył miejsce w podstawowym składzie zespołu. Grał efektownie, ale i efektywnie, przez co działacze wykupili go na stałe za 12 milionów euro.

Aktualnie pomocnik jest jedną z gwiazd zespołu, jak i całej ligi. 30-latek wiąże swoją zawodową przyszłość z Lokomotiwem.

Lubię wszystko w Lokomotiwie. Mamy świetną drużynę, gramy w Lidze Mistrzów i walczymy o mistrzostwo. Jestem całkowicie zadowolony z tego, jak wygląda życie w Moskwie. Lubię to – powiedział w rozmowie z portalem sport24.ru.

W piłce nożnej wszystko dzieje się tak szybko. Jeśli pojawi się jakaś opcja czy propozycja, to pomyślę o tym. Ale teraz jestem naprawdę szczęśliwy i nie skupiam się na plotkach transferowych – dodał.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *