Korona Kielce pozbywa się dwóch zawodników

korona-kielce.pl

Bramkarz Zbigniew Małkowski oraz napastnik Łukasz Sekulski już nie zagrają więcej w Koronie Kielce. Z końcem roku piłkarzom kończą się kontrakty, a klub ze stolicy województwa Świętokrzyskiego nie był wstanie zapewnić im odpowiednich warunków.

26-letni Łukasz Sekulski był wypożyczony na rok z Jagiellonii Białystok, w sumie w barwach Złocisto-Krwistych rozegrał 19 meczów zdobywając pięć bramek. Wraz z Hiszpanem Manuelem Palancą był najskuteczniejszym graczem w obecnych rozgrywkach Lotto Ekstraklasy. Z kolei 38-letni Zbigniew Małkowski w Koronie Kielce przebywał od sezonu 2009/2010 i rozegrał 149 meczów. Na stronie Korony możemy przeczytać – klub złożył ofertę kontraktu zawodnikowi, która nie została zaakceptowana przez menadżera, następnie reprezentujący Małkowskiego menadżer Piotr Tyszkiewicz zaproponował swoją wersję umowy, która z kolei nie uzyskała akceptacji Rady Nadzorczej Korony S.A.

źródło: korona-kielce.pl / własne


Sprawdź również inne informacje o Mistrzostwach Świata 2022, wśród których dostępne są m.in. aktualności MŚ 2022, informacje o tym gdzie oglądać poszczególne mecze, które prezentujemy w dziale transmisje MŚ 2022, a także typy na MŚ 2022 i szczegóły o obstawianiu MŚ 2022.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.