Kontuzja Mandżukicia

Mandzukic

gazzettaworld.gazzetta.it

Mario Mandżukić będzie pauzował przez najbliższe trzy tygodnie. To efekt urazu nabytego podczas ostatniego meczu ligowego z Genoą.

Napastnik Juventusu Turyn wypadł z gry na trzy tygodnie przez uraz pierwszego stopnia mięśnia dwugłowego prawego uda.. W  minioną niedzielę Juventus mierzył się z Genoą CFC (2:0 dla Juventusu). Były snajper Atletico niestety nie dokończył meczu i musiał opuścić plac gry 7. minut przed końcowym gwizdkiem sędziego.

To nie jedyny problem “Starej Damy” Kontuzjowany jest także Alvaro Morata, ale w jego przypadku lekarze mówią tylko o kilkudniowej przerwie od futbolu.

Źródło: football-italia.net

Autor: Mateusz Policha