Zła wiadomość doszła do nas ze zgrupowania reprezentacji. Przed wtorkowym meczem ze Szkocją z gry wypada Tomasz Jodłowiec, który doznał kontuzji. A dokładniej rzecz ujmując skręcił staw skokowy.

 

 

 

– Doznał kontuzji stawu skokowego. Podjęliśmy decyzję, że nie zagra w meczu ze Szkocją. Jego uraz będziemy leczyć w trakcie zgrupowania, a dalej będzie kontynuował w klubie. Reszta zawodników jest gotowa do gry. Jesteśmy pewni, że wszyscy będą bardzo dobrze przygotowani do meczu. – powiedział na konferencji prasowej lekarz reprezentacji Jacek Jaroszewski.

Mieliśmy takie plany, aby jedenastka, która zagrała z Niemcami kontynuowała ze Szkotami. Lekarz zadecydował, że Jodłowiec nie będzie mógł wystąpić. Na pewno bardzo tego żałujemy, bo wykonał dobrą pracę w poprzednim spotkaniu. Skupiamy się na tym co będzie jutro i kogo mam do dyspozycji. Z pewnością wybierzemy optymalną opcję. W tej chwili za wcześnie jest na opowiadanie, kto zagra za niego – przyznał trener Adam Nawałka.

Polska po dwóch meczach eliminacji jest liderem w grupie D z kompletem punktów. We wtorek będzie walczyła o utrzymanie takiego stanu rzeczy, bo od 20:45 na Stadionie Narodowym będzie podejmować Szkocję.Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.

x