Kontuzja Benjamina Pavarda. Znamy długość pauzy Francuza
Według klubowych lekarzy Benjamin Pavard może być nieobecny przez dłuższy okres czasu po tym, jak doznał zniekształcenia więzadła podczas zwycięstwa Interu Mediolan nad Atalantą (2-1).
Francuski piłkarz, który latem przeniósł się z Bayernu Monachium do Interu Mediolan, przeszedł w poniedziałek badania lewego kolana. Klub Serie A wydał oświadczenie w tej sprawie.
- Benjamin Pavard przeszedł dziś rano badania lekarskie w Instytucie Humanitas w Rozzano. Badania wykazały, że doznał przemieszczenia rzepki kolanowej. Przed rozpoczęciem rehabilitacji francuski obrońca będzie musiał nosić ortezę przez 3–4 tygodnie.
W rezultacie Pavard będzie nieobecny na najbliższym zgrupowaniu reprezentacji, podczas którego Francja zmierzy się z Gibraltarem (18 listopada) i Grecją (21 listopada).
Le condizioni di Benjamin Pavard
— Inter ⭐⭐ (@Inter) November 6, 2023
-

AktualnościPrzewidywane składy zespołów na mecz USA - Belgia | 07.07.2026Nowacki / 6 lipca 2026, 16:10
-


AktualnościJordan Pickford wyrównał rekord Petera Shiltona – 17 meczów Anglii na mistrzostwach świataNowacki / 6 lipca 2026, 14:32
-


AktualnościKto sędziuje spotkanie USA - Belgia? Poznaj arbitra tego meczu (07.07.2026)Nowacki / 6 lipca 2026, 14:11
-


AktualnościJude Bellingham bohaterem Anglii: dwa gole i interwencja na linii dają zwycięstwo 3:2 nad Meksykiem na stadionie AztecaNowacki / 6 lipca 2026, 14:03
-

AktualnościAnthony Gordon: „Jedyna w życiu szansa” – Anglia z trudem pokonała Meksyk 3:2 na Estadio AztecaNowacki / 6 lipca 2026, 13:32
-

AktualnościCarlo Ancelotti: Brazylia miała skład na zwycięstwo, mimo porażki 1:2 z NorwegiąNowacki / 6 lipca 2026, 13:06




































