Kontrakt Kyliana Mbappe. Dziennikarz podaje szczegóły

Mbappe

Zdjęcie: FIFA

Carlos Carpio z MARCA donosi, że Kylian Mbappe podpisał już kontrakt z Realem Madryt, który będzie obowiązywał do lata 2029 roku.

Zdaniem dziennikarza Mbappe i Real Madryt sfinalizowali swoje umowy kontraktowe kilka tygodni temu, a zawodnik podpisał wszystko, aby dołączyć do Królewskich 1. lipca.

Na początku tego miesiąca potwierdzono, że Mbappe rzeczywiście opuści PSG po zakończeniu sezonu i poinformował o tym mistrzów Francji.

Od tego czasu rozmowy na temat przenosin do Realu Madryt nabrały tempa i choć wydawało się, że w grę może wchodzić również Manchester City, wygląda na to, że Francuz trafi ostatecznie na Santiago Bernabeu.

Włodarze 14- krotnych zdobywców Ligi Mistrzów nawiązali kontakt z Mbappe oraz jego otoczeniem w styczniu, a porozumienie osiągnięto na początku tego miesiąca.

Jak informowano wcześniej, klub ze stolicy Hiszpanii zaoferował warunki, które są niższe niż te, które przedstawili Francuzowi w 2022 roku.

Mimo to Mistrz Świata z 2018 roku stanie się najlepiej opłacanym piłkarzem w drużynie. Jednak jego pensja nie będzie się zbyt wywyższać względem Kroosa, Modricia czy też Alaby.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


x