Komunikat po posiedzeniu zarządu PZPN: Trwają negocjacje

PZPN

Oficjalna piłka, PZPN / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)


Wszystko wskazywało, że w środę poznamy nowego selekcjonera reprezentacji Polski. – Trwają negocjacje z kandydatami na trenera – przekazał PZPN.

Zarząd Polskiego Związku Piłki Nożnej zebrał się w południe i wydał oświadczenie, z którego dowiedzieliśmy, że nadal trwają negocjacje z trenerami. Adam Nawałka ustalił wszelkie szczegóły, ale umowa nie została podpisana.

– Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że podczas posiedzenia Zarządu 19 stycznia 2022 roku, Prezes Cezary Kulesza przedstawił aktualną sytuację związaną z wyborem selekcjonera reprezentacji Polski. Prezes poinformował Członków Zarządu, że trwają negocjacje z kandydatami na trenera – napisano.

– Przez wzgląd na ich pomyślny przebieg oraz spokój niezbędny dla najlepszej decyzji, PZPN nie będzie udzielał więcej informacji w tym temacie do czasu jej podjęcia – dodano.

Nieoficjalnie można usłyszeć, że kontrkandydatem 64-latka jest Andrij Szewczenko. Ukrainiec kilka dni temu został zwolniony z CFC Genoa, którą nie potrafił wyciągnąć z dołka.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.