Komplikacje Jarosława Niezgody. Napastnik przejdzie kolejną operację

Jarosław Niezgoda / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Jarosław Niezgoda w piątek około 18:00 polskiego czasu przejdzie zabieg serca. Napastnik Legii Warszawa od dwóch tygodni przebywa w USA, gdzie trwały badania lekarskie oraz rozmowy kontraktowe.

Lider klasyfikacji strzelców PKO Ekstraklasy miał podpisać kontrakt z Portland Timbers, a “Wojskowi” otrzymaliby 3,8 mln dolarów netto plus bonusy. Już kilka dni temu plotkowano, iż nie przeszedł pozytywnie testów medycznych. Z najnowszych doniesień Tomasza Włodarczyka wynika, że Jarosław Niezgoda nie do końca uporał się z problemami zdrowotnymi. Jak dowiedział się Sport.pl, Niezgoda znów musi przejść zabieg serca – tzw. ablacji – czytamy na portalu.

Przypomnijmy, iż w 2018 roku u napastnika stwierdzono zespół Wolfa-Parkinsona-White’a (WPW). – Usłyszałem od lekarzy, że to wada wrodzona, która została wykryta podczas rutynowych badań. Nigdy wcześniej EKG nie wykazywało żadnych problemów. Tym razem lekarz zobaczył, że coś jest nie tak, uznał, że potrzebne są szczegółowe badania – tłumaczył Niezgoda w “Przeglądzie Sportowym”. Wychowanek Wisły Puławy długo wracał do formy sprzed operacji, ale ostatnie miesiące pokazały, że warto było zainwestować w zawodnika.

źródło: przegladsportowy.pl / sport.pl / własne

 


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *