Kompania Piwowarska oficjalnym sponsorem Stadionu Narodowego

Stadion Narodowy ma oficjalnego dostawcę piwa! Na obiekcie od tej teraz będzie sprzedawane tylko piwo Tyskie należące do Kompanii Piwowarskiej. Umowa ma obowiązywać przez trzy lata, a wartości transakcji nie ujawniono.
 

– Podpisanie tej umowy to wynik dobrych rozmów i negocjacji, które prowadziliśmy z przedstawicielami branży piwowarskiej od kilku miesięcy. To również ważny kamień milowy w procesie budowy piramidy partnerstw na Stadionie Narodowym, który będzie w dalszym ciągu przez nas konsekwentnie realizowany. Do końca tego roku planujemy poszerzenie naszej drużyny jeszcze o inne ciekawe marki, które będą wspólnie z nami współtworzyć unikalny charakter tego miejsca oraz rozwijać ofertę zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych Stadionu – mówi Tomasz Zahorski, dyrektor ds. partnerstw korporacyjnych w PL.2012+.

– Jesteśmy dumni z tego, że Tyskie będzie towarzyszyć uczestnikom wydarzeń odbywających się na Stadionie Narodowym – biznesowych, muzycznych, kulturalnych, które ostatnio goszczą tutaj coraz częściej, a przede wszystkim sportowych, tak silnie kojarzonych ze wspaniałym świętem, jakim jest wspólne przeżywanie przez polskich kibiców sportowych emocji – mówi Marzena Piórko, wiceprezes Kompanii Piwowarskiej ds. sprzedaży.

Do końca 2014 roku operator Stadionu planuje podpisać jeszcze kilka umów sponsorskich z najlepszymi markami działającymi w różnych branżach.

 

 

Źródło: wp/wprost

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


x